top of page

Hakkımızda

stratejİKa Eğitim & Danışmanlık, şirketlerin kurumsallaşmalarına ve insan kaynaklarının/yeteneklerinin gelişimlerine yönelik katkıda bulunmak, kişi ve kuruluşların farkındalık/potansiyellerini keşfetmelerine ve değişim/gelişimlerine yardımcı ve destek olabilmek amacıyla 2001 yılında İlhan ÖZDİLLER tarafından
kurulmuştur.

stratejİKa Eğitim & Danışmanlık, kurulduğu günden bugüne, Yönetim ve İnsan Kaynakları Yönetimi alanlarında şirketlere eğitim, mentorluk, değerlendirme merkezi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bugüne kadar otomotiv, otomotiv yan sanayi, demir çelik, kağıt ve oluklu mukavva, tekstil, kimya, çimento, turizm ve otelcilik, inşaat, gıda vb sektörlerde sayısız projeleri başarıyla gerçekleştirmiştir.

Temel Değerlerimiz
 • Güvenirlilik

 • İnsana Saygı

 • Sorumluluk

 • Pozitiflik

 • Saygınlık

Varlık Nedenimiz
 • Kuruluşların, vizyon/misyon/kültür/yapı/sistemlerini oluşturmalarına/geliştirmelerine destek olmak,

 • Kişilerin, potansiyellerini/farkındalıklarını keşfetmelerine ve yetkinliklerini geliştirmelerine yardımcı olmak,

 • Kişi ve kuruluşlara değişim/gelişim için coşku/heyecan/güç aşılamak.

Temel Yetkinliklerimiz
 • İhtiyaçlara yönelik kaliteli ve farklı-yaratıcı çözümler üretebilmek

 • Proaktiflik

 • Çeviklik

Nihai ve Vazgeçilmez Hedefimiz

Kişi ve kuruluşlar için güvenilir ve saygın bir stratejik çözüm ortağı olabilmek.

İLHAN ÖZDİLLER

1963 Yılında Balıkesir’de doğan İlhan ÖZDİLLER, ODTÜ Metalurji Mühendisliği Bölümünde iki yıl okuduktan sonra yüksek öğrenimine Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde devam etti. SBF Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri Bölümü’nden mezun olan ÖZDİLLER, 1989 yılından 1996 yılına kadar Sabancı – Du Pont ortaklığı olan DUSA Endüstriyel İplik San. Ve Tic. A.Ş.’de Personel Yönetimi/İnsan Kaynakları Yönetimi alanlarında çalıştı.

DUSA’ dan sonra ALTINYILDIZ Mensucat ve Konfeksiyon Fab.A.Ş.’de 2,5 yıla yakın bir süre İnsan Kaynakları Departman Yöneticiliği görevinde bulunan Sn. ÖZDİLLER, burada İnsan Kaynakları Sistemleri'nin kurulma süreçlerinde ve Endüstri İlişkileri alanlarında görev yaptı.

Daha sonra, bünyesinde ERBAKIR Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş.; ABALIOĞLU Tekstil San. A.Ş.; DENTAŞ Ambalaj ve Kağıt San. A.Ş.; ABALIOĞLU Otomobilcilik Tic. A.Ş. şirketlerini barındıran CAFER SADIK ABALIOĞLU Holding’de bir yıla yakın bir süre İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevinde bulundu. Bu grupda Grup Vizyon/Misyon/Politikalarının oluşturulmasında,

Holding Yapılanmasının gerçekleştirilmesinde ve İnsan Kaynakları Sistemlerinin tasarımı süreçlerinde yer aldı.

Son olarak da, Mart 1999 - Mayıs 2001 tarihlerinde, bünyesinde UZEL Makine San. A.Ş.; UZEL Gayrimenkul Yatırım Yönetimi A.Ş.; UZEL İnşaat A.Ş.; UZEL Turizm Tic. A.Ş. Ve Uzel Finans ve Sigorta Tic. A.Ş. şirketlerini barındıran UZEL Grubu'nda İnsan Kaynakları Bölüm Direktörü olarak görev yaptı. Bu grupta İnsan Kaynakları Sistemleri'nin kurulması, Toplam Kalite Yönetimi ve Öğrenen Organizasyonlara dayalı Sürekli Gelişim Projesi asistanlığı gibi görevleri yerine getirdi.

İlhan ÖZDİLLER, 2001 yılından bu yana stratejİKa Eğitim & Danışmanlık şirketinin kurucu ve yönetici ortağı olarak görev yapmaktadır. Özdiller, yönetim, liderlik, iletişim, takım yönetimi gibi yönetsel ve kişisel gelişim konularında şirket yöneticilerine ve yönetici adaylarına eğitimler vermekte, değerlendirici olarak görev yapmakta ve ayrıca mentorluk ve koçluk desteği sunmaktadır.

aba98783-afd5-48aa-88eb-241a3621635e.JPG
bottom of page